تماس با مدیر / برای استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو ویژه سایت باشید . برای عضویت ویژه در انجمن اینجا کلیک کنید .

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدم چهارم(در الانان)
۱-۳۱-۱۳۸۸, ۰۶:۲۸ عصر
ارسال: #1
قدم چهارم(در الانان)
قدم چهارم
چقدرآسان است كه رفتارهاي غيرقابل قبول خود را توجيه كنيم!شايد ميخواهيم خود راببخشيم ،ادعاكنيم كه به ما اتهام زده شده ويا حق تصميم نداشته ايم .وباگفتن اينكه هركس همين كار را انجام مي دهد،خودمان راخلاص كنيم .با اين موارد وتوجيهات وانمود مي كنيم تااشتباهاتمان ديده نشود.اين انكارها باكار كردن قدم چهارم مغلوب مي شوند.با اين قدم يك ترازنامه موشكافانه وبي باكانه ازخودمان تهيه مي كنيم .اين ترازنامه بدليل بنيان نهادن يك اساس معنوي وقوي توسط سه قدم اول
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط mozhgankh7070
۸-۲۴-۱۳۸۸, ۰۶:۴۴ عصر
ارسال: #2
پاسخ : قدم چهارم(در الانان)
هنگامي كه روشم را از طريق قدم چهارم بكار مي گيرم ،تا حد امكان صادقانه و بي پروا به ويژه گي هاي شخصيتي ام گوش مي دهم ،با طعنه و استهزا زيادي روبرو شدم ؛ خيلي از چيزهايي كه فكر مي كردم فضيلت هستند؛ مراقبت از اطرافيانم ،نگراني در مورد زندگي ديگران ،قرباني كردن شادي و سعادت خودم ، دليل مشكلاتم
۶-۲۹-۱۳۹۰, ۰۹:۰۶ عصر
ارسال: #3
پاسخ : قدم چهارم(در الانان)
در قدم4 به چیزهای تازه وشگفت انگیزی میرسم درست مثل الیس درسرزمین عجایب .داستان زند گی من از روزی که کودک درونم راگم کردم از روزی که اولین ترسها مرا احاطه کرد معصومیتم کم رنگ شد از روزی که کینه ها جای شادیها را گرفت ازرازهای که سالها ته قلبم را کرفت ونگذاشت نور امید وارد بشه اینجا من هستم من ونه هیچکس دیگه نه دیواری برای قایم شدن هست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان